KONST / Litografier / Färglitografi 13914217
nr 1391 4217
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 93/280. Motivet: 27x21, yttermått inklusive ram: 39x33 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:39:39
700 kr
800 kr
1.100 kr
1.400 kr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson